VIVOBASE

VIVOBASE İNSAN, HAYVAN VE BİTKİ HAYATINI KORUYOR
-İster evde ister hareket halinde
- VIVOBASE ürünleri: elektromanyetik radyasyona karşı etkili koruma sağlar. VIVOBASE, Wifi, telsiz telefon, Bluetooth, GPS, anahtar durumundaki güç kaynağı üniteleri, monitörler ve yapay olarak üretilmiş diğer alanların yanı sıra su kanalları, fay hatları , doğal ve kozmik radyasyon gibi doğal alanlardan da sizi korur.
VIVOBASE GmbH bir Rilling Group şirketidir. Mühendislikteki Alman uzmanlığı, onlarca yıllık tıbbi deneyimle birleşti - böylelikle, elektromanyetik radyasyonu korumaya yönelik cihazlarımız doğdu. VIVOBASE; elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağlamak için etkili cihazların araştırılması, geliştirilmesi ve üretimini birleştirmektedir. VIVOBASE ürünlerimizin klasik 'ezoterik' çözümler değil, yüksek verimliliğe sahip 'elektroteknik' çözümler sunduklarını belirtmek isteriz. Bir aile şirketi olarak, müşteri değeri ve müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.
Kalite -Alman Malı-, VIVOBASE FAMILY ürünümüzü üretmede bizim referans noktamızdır. Hayat kalitesi ve rahatlık gibi arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşmak amacıyla , çözümler bulmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Her birimiz sağlıklı olabilir veya sağlığa kavuşabiliriz.

TIKLAYINIZ